Матчі плей-офф у FIFA 2022

1/8 фіналу проходили з 3 по 7 грудня.Переможці групи А Нідерланди забили голи через Мемфіса Депая, Дейлі Блінда та Дензела Дамфріса, коли вони перемогли Сполучені Штати з рахунком 3:1, а Хаджі Райт забив за Сполучені Штати.Мессі разом із Хуліаном Альваресом забив свій третій гол на турнірі, забезпечивши Аргентині перевагу в два м’ячі над Австралією, і незважаючи на автогол Енцо Фернандеса після удару Крейга Гудвіна, Аргентина перемогла з рахунком 2–1.Гол Олів'є Жиру та дубль Мбаппе дозволили Франції здобути перемогу над Польщею з рахунком 3:1, а Роберт Левандовскі забив єдиний гол у ворота Польщі з пенальті.Англія перемогла Сенегал з рахунком 3:0, голи забили Джордан Хендерсон, Гаррі Кейн і Букайо Сака.Дайзен Маеда забив за Японію проти Хорватії в першому таймі, а Іван Перішич відзначився рівним ударом у другому.Жодна команда не змогла визначити переможця, Хорватія перемогла Японію з рахунком 3:1 у серії пенальті.Вінісіус Жуніор, Неймар, Річарлісон і Лукас Пакета забивали у ворота Бразилії, але південнокорейець Пайк Син Хо з льоту скоротив відставання до 4:1.Матч між Марокко та Іспанією закінчився нульовою нічиєю на 90 хвилині, перевівши матч у додатковий час.Жодна команда не змогла забити гол у додатковий час;Марокко виграло матч з рахунком 3:0 по пенальті.Хет-трик Гонсало Рамоса привів Португалію до перемоги над Швейцарією з рахунком 6:1, забитими голами португалців Пепе, Рафаеля Геррейру та Рафаеля Леао та швейцарця Мануеля Аканджі.

Чвертьфінали відбулися 9 і 10 грудня.Хорватія та Бразилія закінчили з рахунком 0:0 через 90 хвилин і пішли в додатковий час.Неймар забив у ворота Бразилії на 15-й хвилині додаткового часу.Однак у другому додатковому таймі Хорватія зрівняла рахунок завдяки Бруно Петковічу.Матч закінчився внічию, але перемогу вирішила серія пенальті, в якій Хорватія виграла з рахунком 4–2.Науель Моліна та Мессі забили за Аргентину, а незадовго до кінця гри Воут Веггорст зрівняв рахунок двома голами.Матч перейшов до додаткового часу, а потім до пенальті, де Аргентина виграла з рахунком 4–3.Марокко перемогло Португалію з рахунком 1:0, а наприкінці першого тайму забив Юсеф Ен-Несірі.Марокко стало першою африканською та першою арабською країною, яка дійшла до півфіналу змагань.Незважаючи на те, що Гаррі Кейн забив пенальті за Англію, цього було недостатньо, щоб перемогти Францію, яка перемогла з рахунком 2:1 завдяки голам Орельєна Чуамені та Олів’є Жиру, відправивши їх у другий півфінал чемпіонату світу поспіль.

Приходь і створи власну парасольку, щоб підтримати команду!

Час публікації: 13 грудня 2022 р